Ar spiningu pēc trofejas

Amatiera copes piedzīvojumu pieraksti

Par blogu

Mans vārds ir Gunārs Klēģers. Ar spiningošanu saslimu 2012. gadā. Mērķis – līdakas. Lielas. Copes pamatus bērnībā ielika senči, kas vasarās daudz braukāja uz ezeriem atpūsties, bet gadus 20 tas kaut kur iekšā klusi gulēja un, šķiet, gaidīja sportista karjeras beigas.SONY DSC

Kopš tā laika uzkrāta nu jau vērā ņemama pieredze, salauzti vairāki kāti, nokautas spoles, pazaudēta čupa ar mānekļiem, piesmelti daudz zābaki, iepazīti kapitāli džeki, vīri, zinātnieki, laivā piedzīvoti ekstrēmi laikapstākļi, esmu apaudzis ar rīkiem un loriņiem, salauzis vairākus “nekad”, esmu pabijis līdaku, foreļu un pāliju medībās arī ārpus LV robežām, neveiksmīgi mēģināts nokārtot eksāmenu uz Sabiedriskā inspektora statusu (vienā naktī tomēr tos 8 likumus un normatīvos aktus neizdevās iekalt no galvas) un, protams, noķertas daudz, daudz līdakas. Arī lielas. Lielākais novērtējums – žurnāla “Copes Lietas” uzaicinājums kļūt par rakstu autoru, rūpējoties par izzinošiem materiāliem līdaku copes iesācējiem un amatieriem. Šis statuss man zināmos apstākļos ļauj teikt, ka uz ezeru braucu strādāt.

gk

Mana nemakšķernieka puse ir atrodama te – rupors.wordpress.com, kā arī te linkedin.com/in/klegers, profils Copeslietas.lv – klegers1, profils Delfim.lv – klegers1. Ja copes lapās redzat vienkārši klegers, tad tas ir bračka, kas ar copi aizrāvies pirms manis. Kopš 2014. gada 5. aprīļa ar saviem un citu ikdienas pierakstiem un atradumiem dalos arī FB lapā facebook.com/manalidaka. Video vienkopus atrodami te. Drošākais sazināšanās veids – gunarsklegers[ķeburs]gmail.com.

1pakav

Ne asakas!

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: